Dojść do Pełni... czyli o dniu codziennym i świątecznym, o Rodzince i tradycjach, o bieganiu i tańcu, o decu i innych twórczościach, o radościach i smutkach, o pięknie wokół mnie!

piątek, 25 czerwca 2010

wakacje!!!!


I mam wolne...ponad dwa miesiące wakacji...niech będą słoneczne, radosne, twórcze...mam na ten czas trochę planów: nadrobić zaległości z literatury, kina, spacerów, spotkań z przyjaciółmi, basen, szlifowanie języków, twórcze poczynania..i oczywiści 2 tygodnie spędzone w górach!Młoda pierwszy raz zobaczy je z bliska...

Wszystkim tu zaglądającym też życzę słonecznych, beztroskich wakacji i dużo piegów na opalonej buzi!

12 komentarzy:

 1. Wakacje! :) Życzę Ci spełnienia wszystkich planów! Ładne fotki: Truskawkowy koktajl uwielbiam i też dziś piłam, Chabry kocham od dzieciństwa, cudne makowe pole..
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też się cieszę z wakacji, w szczególności mojego małżonka:) pyszności u Ciebie, chyba jutro poproszę P..., o truskaweczki i sobie zrobię koktailik. Piękna hortensja, niesamowity ma kolor
  Pozdrawiam wakacyjnie!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dwa miesiące wolnego !, ale Ci zazdroszczę:)
  Owocnego i twórczego wypoczynku Ci życzę , dużo słońca i spełnienia marzeń wakacyjnych!!!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkiego byczenia się !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Aguniu, ale masz fajnie! życzę Ci samych pięknie i twórczo przeżytych tych wakacyjnych chwil, niechaj trwają jak najdłużej! :)
  Uściski

  OdpowiedzUsuń
 6. Zycze dużo słońca i weny tworczej.
  Gorraco pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. No to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć udanych wakacji! By każda wspólnie spędzona z najbliższymi chwila niosła ze sobą radość i szczęście:)
  Oczywiście nie zapominaj o blogu - na pewno będę do Ciebie zaglądać:)

  Pozdrawiam wakacyjnie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Agatko, zycze udanych wakacji, duzo sloneczka i przyjemnego wypoczynku w gorach.

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja Ci przekornie życzę wakacji ... pracowitych, Bo jak się rozleniwisz, to ani wpisów nie będzie do poczytania, ani decou- do oglądania a tak to ja wcale nie chcę ;)))

  OdpowiedzUsuń
 10. No to cudownego odpoczynku!!!ten czas szybko mija, ale mnie zawsze tata powtarzał, że jak czas szybko mija to znaczy, że się go dobrze pożytkuje! to takie pocieszające! twórczego więc czasu życzę! radosnego! pozdrowienia!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę słonecznych i udanych wakacji!mnie co prawda czeka jeszcze rozmowa dotycząca awansu zawodowego i to już jutro:)no ale jakoś to będzie! pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 12. Aga wakacjuj się ;-) i odpoczywaj ile wlezie :-)
  Pięknych wrażeń Ci życzę i czerpania z każde chwili lata.

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za Twoje słowa!Aga